Waluty
Producenci
Cenniki do pobrania
Statystyki
Produktów:
183
Kategorii:
18
Nowości:
11
Promocje:
0
Regulamin zakupów

   

Regulamin zakupów
 
   1.
      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragony lub na życzenie faktury VAT.
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS. W obrocie krajowym kupujący nie dopłaca nic do ceny detalicznej produktu jeśli wysyłka jest zwykłą przesyłką przez Pocztę Polską. W przypadku przesyłki pobraniowej lub kurierskiej pobierane są dodatkowe opłaty. W obrocie zagranicznym obowiązują wyższe ceny książek pokrywające większą część kosztów przesyłki priorytetowej Pocztą Polską.

   6.
      Możliwe są następujące formy płatności:  
  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką listonoszowi, kurierowi lub na poczcie, tylko na terenie Polski.  
  • Przedpłata na konto. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający odpowiednie do sposobu płatności instrukcje. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy. 
  • Kartą kredytową lub przez bankowość Internetową. Jest to najtańszy i najszybszy sposób zakupu. Płatność kartą kredytową przy pomocy linku do PayPal wysłanym pocztą elektroniczną ma również miejsce przy realizacji indywidualnej oferty dostawy dla dużych zamówień poza Polskę.
   7.
      Bespośrednio po złożeniu zamówienia na adres elektroniczy podany przez zleceniodawcę wysyłany jest e-mail z prośbą o jego potwierdzenie poprzez kliknięcie zawartego w mailu łącza. Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania niepotwierdzonego zamówienia.
     Każdy produkt ma kilka wariantów dotyczących regionu i sposobu jego wysyłki, którym odpowiadają różne ceny. Przy składaniu zamówienia należy uważać, by był wybrany ten sam wariant  dla wszystkich produktów i był zgodny z adresem dostawy. Następnie należy uważać by wybrana forma dostawy była zgodna z wybranym dla zamówienia wariantem. Zastrzegamy sobie prawo by nie realizować zamówień zawierających wiele wariantów lub niezgodności wariantu z formą dostawy lub jej adresem.
     W przypadku wybrania płatności za pobraniem osoba zamawiająca musi być tożsama z adresatem dostawy, w przeciwnym przypadku zamówienie nie będzie zrealizowane.
     Zamówienie realizujemy najpóźniej w drugim dniu roboczym po wpłynięciu zapłaty. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. Jednakże w okresach dużego obciążenia Poczty (np. przed świętami) wysyłka może być opóźniona.
     W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.


      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Czas dostawy za granicę zależy od czasy dostawy Poczty Polskiej dla przesyłki priorytetowej. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską.
 
   8. 

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne spisane oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu.

   
  9.

      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.     

  10.

      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego towaru wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

  11.

      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas odbioru towaru przez klienta.  

  12.

      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl